MojAndroid

Huawei Mate 20 Pro je jedným z najlepších smartfónov tohto roku. Inovatívny dizajn, fantastický fotoaparát, nekompromisný výkon a množstvo praktických funkcií robia z tohto smartfónu produkt, ktorý rozhodne stojí za vyskúšanie. Jedna vec je totiž o telefóne čítať a niečo celkom iné je prežiť s ním niekoľko dní a zažiť tak všetky jeho výhody v praxi. My vám teraz prinášame jedinečnú možnosť otestovať telefón a dokonca ho aj vyhrať v súťaži!

Chcete si vyskúšať Huawei Mate 20 Pro. Ako na to?

Ak si chcete aj vy vyskúšať smartfón Huawei Mate 20 Pro, stačí, keď sa prihlásite prostredníctvom formuláru nižšie v tomto článku. Spomedzi všetkých zaregistrovaných budeme postupne náhodne žrebovať niekoľkých z vás, ktorým spoločnosť Huawei pošle smartfón Huawei Mate 20 Pro na týždenné testovanie. Následne vyžrebujeme ďalších, a tak ďalej. Ak na vás nevyjde rad hneď v prvý týždeň, nezúfajte – možno sa na vás usmeje šťastie nabudúce. Ak vám telefón pošleme, chceme od vás iba malú službičku – pridajte naň používateľskú recenziu do nášho Android katalógu a podeľte sa s ostatnými používateľmi o vaše dojmy z novej vlajkovej lode Huawei.

Chcete telefón aj vyhrať? Stačí s ním robiť krásne fotky

Keď už budete mať Huawei Mate 20 Pro doma, máte skvelú možnosť zapojiť sa do súťaže a možno práve vy sa nakoniec stanete jeho novým majiteľom. Je to veľmi jednoduché – stačí, keď pridáte do našej FOTOmánie fotografiu vytvorenú s týmto smartfónom a automaticky budete zaradení do súťaže! Fotografiu stačí pridať do našej sekcie FOTOmánia a správne označiť telefón, ktorým bola fotografia vyhotovená.

Súťaž o Huawei Mate 20 Pro prebieha  až do 11. januára 2019. Máte teda dosť času na to, aby ste do súťaže prihlásili tie najlepšie fotografie vytvorené vaším Huawei smartfónom. Víťazom sa stane fotografia, ktorú vyberie päťčlenná porota zložená zo zástupcov spoločnosti Huawei a redakcie MojAndroid.sk. Fantázii sa pritom medze nekladú – môžete sa napríklad nechať inšpirovať zimnou krajinou, vianočnou výzdobou či sviatočnou náladou :-) 

8.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+