MojAndroid

Spoločnosť Huawei aktualizuje svoju vlajkovú loď Huawei Mate 20 Pro. Tá dostáva februárový bezpečnostný update od Google v pomerne objemnej aktualizácii, ktorá ale po funkčnej stránke nič nemení ani nepridáva.

Update dorazil aj na naše redakčné zariadenie. Mal veľkosť 339 MB a verziu systému posunul na úroveň 9.0.0.198(C432E10R1P16). Oficiálny popis k aktualizácii nezmieňuje žiadne ďalšie novinky a my sme ani žiadne nespozorovali. Hoci už niekoľko dní je k dispozícii aj marcová bezpečnostná aktualizácia a niektoré zariadenia ju už aj dostali, majiteľov smartfónu Huawei Mate 20 Pro určite poteší aj februárový update. Vzhľadom na jeho veľkosť odporúčame aj v tomto prípade súbor stiahnuť cez rýchlu a spoľahlivú Wi-Fi a pred spustením aktualizácie sa ubezpečiť, že máte dostatočne nabitú batériu. Celý proces aktualizácie nám zabral približne 15 minút.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+