MojAndroid

Katalóg Android telefónov a tabletov na našom webe obsahuje stovky rôznych zariadení, ktoré môžete okrem iného aj porovnávať a prezerať si ich špecifikácie. Tiež ich ale môžete hodnotiť vašimi vlastnými Používateľskými recenziami. Tých ste už napísali takmer 3000, čo je skutočne dosť na to, aby si ostatní čitatelia mohli spraviť nezávislý názor, ktorý im určite pomôže pri kúpe nového zariadenia.

Náš tip
Používateľské recenzie: Tieto telefóny hodnotia naši čitatelia najčastejšie | TOP 10

Náš tip
Huawei Mate 10 Pro: Krôčik od dokonalosti | RECENZIA

Huawei Mate 10 Pro

Huawei vlani postúpil so svojimi telefónmi na novú úroveň a odrazovým mostíkom bol práve Huawei Mate 10 Pro. Telefón bol veľmi príjemným prekvapením na konci roka, keď priniesol nový výkonný čip Kirin 970 s podporou umelej inteligencie. 6 GB RAM a 128 GB vnútornej pamäte dávajú najavo, že telefón má vyhovovať aj tým najnáročnejším. Tých poteší aj krásny 6″ OLED displej s FHD+ rozlíšením a minimálnym rámikom. Samozrejmosťou je ultra-rýchly skener odtlačkov prstov, ktorý sa tentokrát usalašil na zadnej strane zariadenia. Tu nájdeme aj ikonu telefónu – duálnu kameru s rozlíšením 20+12MP, svetelnosťou f/1.6 a skvelými schopnosťami, a to najmä v horších svetelných podmienkach.

Ako hodnotíte telefón vy?

V našom Android katalógu píšete okrem názorov k smartfónu Huawei Mate 10 Pro aj hodnotenia ďalších zariadení. Okrem hodnotenia konštrukcie, dizajnu, výkonu, ceny, displeja, výdrže batérie a fotoaparátu má každý používateľ možnosť napísať aj krátku alebo aj dlhšiu recenziu so zhrnutím skúseností z používania. Vďaka tomu má každý ďalší používateľ možnosť prečítať si reálne skúsenosti so zariadením, a to často aj po niekoľkých mesiacoch používania.

Súhrn skúseností používateľov spolu s desiatkami ďalších recenzií nájdete v našom Android katalógu. Ak chcete aj vy pridať recenziu na svoje zariadenie a podeliť sa o svoje skúsenosti, môžete tak spraviť veľmi jednoducho. Prejdite do nášho Android katalógu a pohľadajte v ňom vaše zariadenie. Následne kliknite na záložku Recenzie a vyberte možnosť Pridať recenziu.

Novinkou je možnosť pridať používateľskú recenziu kliknutím na „+“ v pravom hornom rohu, prípadne kliknutím na zelené tlačidlo „+“ na obrazovke vášho smartfónu.

15.5.2018
 • No Name

  Zatiaľ som lepší mobil nemal.Neskutočne super.Krásny,výkonný,rýchli.

 • Peter Kmec

  Brrr. Vždy ma zamrazí keď uvidím tento model. Nie je to zlý telefón, mal som ho, ale už ho nechcem nikdy vidieť.
  Po dvoch týždňoch na reklamáciu a následné vrátenie peňazí.
  Jasné, mal som chybný kus, stať sa môže. Ale pocit nefungujúceho telefónu za 800€ tu zostal…

 • Peter g

  S telefonom som bol velmi spokojny ale vratil som ho z jedineho dovodu. Katastrofalna spolupraca so smart hodinkami Garmin fenix 3. Ked omylom vypnete bluetooth tak je nutne kompletne parovanie ako keby hodinky sa pridavali po prvy krat. Nemožnosť použit funkciu SmartLock s hodinkami. Na inych telefonoch žiaden problem. Takže ked planujete Mate 10Pro použivať s Garminom rýchlo si to rozmyslite. Inak super telefonik a to zrovnavam s mojim aktualnym Note 8.

+