MojAndroid

Vlajková loď spoločnosti Huawei dostáva v týchto dňoch OTA aktualizáciu s januárovými bezpečnostnými opravami od Google. Hoci informácie o aktualizácii nehovoria o žiadnych veľkých vylepšeniach, update je pomerne objemný.

Náš tip
Huawei Mate 10 Pro prežil štyri hodiny v mrazničke. V nádobe s vodou

Aj preto vám pri jeho sťahovaní odporúčame použiť rýchlu a spoľahlivú Wi-Fi sieť. Nám sa aktualizácia stiahla automaticky na pozadí pri pripojení k domácej sieti a následne nám vyskočilo upozornenie, že si ju môžeme nainštalovať. Okrem toho sme mali aj možnosť aktualizáciu odložiť na noc – aj túto možnosť máme odskúšanú, no ráno nezabudnite zadať PIN ku svojej SIM karte, inak sa vám nikto nedovolá :-)

Informácie o aktualizácii nešpecifikujú žiadne ďalšie vylepšenia ani nové funkcie. Samozrejmosťou sú drobné opravy chýb a aktualizácie, ktoré majú zlepšiť celkové fungovanie zariadenia. Spomína sa vylepšenie pripojenia k Wi-Fi pri niektorých sieťach, takže ak ste mali v tomto smere problém, možno ho Huawei touto aktualizáciou odstráni. Update má aj napriek tomu slušných 700 MB, a tak si na jej stiahnutie a inštaláciu vymedzte dostatočné množstvo času.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
30.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+