MojAndroid

Spoločnosť Huawei prináša GPU Turbo vylepšenia na svoj ďalší vlajkový smartfón. Tentokrát sa dočkali majitelia modelu Huawei Mate 10 Pro. To však nie je všetko, čo táto softvérová aktualizácia prinesie samotným používateľom daného zariadenia.

Huawei Mate 10 Pro | GPU Turbo

Nová softvérová aktualizácia, ktorá okrem známej funkcie GPU Turbo, prináša aj vylepšenia po stránke Bluetooth konektivity. Vylepšenou bola aj dátová konektivita v prípade mobilných dát, ktorá by mala teraz poskytnúť ešte lepší zážitok zo samotného prehliadania. Aktualizácia prinesie majiteľom tohto zariadenia aj júlový bezpečnostný balíček, ktorý rieši zraniteľnosti systému Android, ale aj nadstavby EMUI od výrobcu.

Aktualizácia prichádza s kódovým označením BLA-L29 8.0.0.148(C432), pričom má veľkosť 550 MB. Pre jej nainštalovanie odporúčame zabezpečiť dostatok miesta na vnútornom úložisku, dostatok batérie, a tiež stabilné, neobmedzené internetové pripojenie. Dostali ste už novú GPU Turbo aktualizáciu? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Huawei P20 a P20 Pro u nás dostávajú aktualizáciu s GPU Turbo | DOPLNENÉ
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
31.8.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+