MojAndroid

Spoločnosť Huawei prináša februárovú bezpečnostnú aktualizáciu aj na svoj odľahčený smartfón, a to konkrétne na model Huawei Mate 10 Lite. Používatelia sa môžu tešiť na bezpečnostné vylepšenia, opravy chýb či vylepšenia po stránke jazyka. Aktualizácia je už aktuálne v obehu aj pre slovenských zákazníkov.

Náš tip
Huawei Mate 10 Lite: Pozitívny prvý dojem
Náš tip
Huawei Mate SE sa začína predávať v USA za 229 dolárov

Huawei Mate 10 Lite

Nová aktualizácia, ktorá prináša februárové bezpečnostné záplaty od spoločnosti Google a ďalšie vylepšenia nesie kódové označenie RNE-L01C432B133CUSTC432D001. Veľkosť samotnej aktualizácie sa zastavila na hodnote 686 MB. Pre jej stiahnutie odporúčame stabilné a neobmedzené internetové pripojenie a tiež dostatok batérie na vašom smartfóne.

Ak ste aktualizáciu ešte nedostali, je pravdepodobné, že sa tak stane v najbližších dňoch. Aktualizáciu môžete skontrolovať aj manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu.

Náš tip
Poznáme ďalšie obrázky a tiež cenu Huawei P20 a Huawei P20 Pro

Dostali ste už februárový bezpečnostný balíček? Akú verziu zabezpečenia obsahuje aktuálne váš Android smartfón? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Za tip na článok ďakujeme nášmu čitateľovi Matejovi.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
9.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+