MojAndroid

Po úspešnom predpredaji je nový prémiový model z dielne Huawei – Mate 10 Pro – už dostupný v sieti mobilných operátorov aj na voľnom trhu. Za účasti médií a predstaviteľov značky bol oficiálne predstavený minulý utorok v Grand Hoteli River Park.

Nechýbalo ani tanečné vystúpenie Laciho Strika či obľúbený stand-up Jána Gorduliča. So začiatkom predaja odštartovala aj marketingová kampaň #takvynimocny, ktorej súčasťou je okrem iného televízna reklama s medzinárodnými celebritami z krajín strednej, východnej a severnej Európy. Jednotlivé osobnosti zo sveta športu, hudby či umenia spája výnimočný smartfón. Ten je súčasťou ich každodenného života, pomáha im plniť úlohy a dosahovať ciele. Na Slovensku kampaň podporili aj tanečník Laci Strike, moderátor Ján Gordulič a fotografka Petra Ficová.

V novom televíznom spote od Huawei, dostupnom aj so slovenským dabingom, uvidíte napríklad futbalistu svetovej triedy Roberta Lewandowského či niekoľkonásobnú olympijskú víťazku v plávaní Katinku Hosszú. V špeciálnej verzii pre slovenský a český trh zažiaril okrem iných aj ambasádor Huawei Laci Strike.

Huawei Mate 10 Pro je na Slovensku v predaji za cenu 799 eur. Zákazníci môžu na trhu nájsť aj jeho odľahčenú verziu Mate 10 lite s FullView displejom a štyrmi kamerami za 349 eur.

„Je to vôbec prvýkrát, keď sa do kampane spoločnosti Huawei zapojilo toľko významných osobností.
Nesmierne ma to teší a som hrdý na to, že títo ľudia zdieľajú naše ideály a vložili dôveru do našej značky. Veríme, že stelesňujú tie isté priority, akých sa drží aj spoločnosť Huawei, a že nám pomôžu rozšíriť náš inšpiratívny príbeh,“ vraví Anson Zhang, generálny manažér Huawei Consumer BG pre ČR
a SR.

Hlavná myšlienka videa spočíva v príbehoch úspešných osobností: ľudí, ktorí sú výnimoční v tom, čo robia. Nielen tvrdo pracujú, aby boli úspešní, ale so značkou Huawei ich spája túžba neustále sa rozvíjať, zdokonaľovať, chcú poznávať a uskutočňovať nové veci.

„Chceme, aby naša kampaň #takvynimocny dodala každému odvahu hľadať svoju vnútornú silu, ktorá nás poháňa v túžbe dokázať niečo viac. Podobne ako to denne robí Huawei popri práci na nových inováciách. Posúvame svoje hranice stále ďalej a odvážne sa rozvíjame,“ dodáva Anson
Zhang.

Seriál s Huawei Mate 10 Pro

13.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+