MojAndroid

Spoločnosť Huawei pozýva médiá na tlačovú konferenciu, ktorá sa uskutoční 1. septembra v Berlíne, tesne pred začiatkom konferencie IFA 2016. Tlačovka Huawei sa uskutoční o 10:30 nášho času a hoci pozvánka toho neprezrádza veľa, my už tušíme, čo tu čínsky výrobca predstaví.

Náš tip
Huawei G9 Plus je výborne vybavená smartfónová novinka za prijateľnú cenu

Motto “defy expectaions” môžeme preložiť aj ako “vzdorujte očakávaniám” a v podstate to spoločnosť spraví. Podľa dostupných informácií má totiž Huawei na tlačovej konferencii predstaviť novú dcérsku značku. Po značke Honor tak pôjde o ďalšieho zástupcu spoločnosti Huawei, ktorý ale bude zrejme niesť iné označenie.

Huawei pozvanka

Na pozvánke vidíme roh zariadenia, pravdepodobne telefónu, ktorý zrejme bude reprezentantom novej dcérskej značky spoločnosti Huawei. Tá by mala zastrešovať dostupnejšie zariadenia, kým výkonnejšie modely zostanú pod záštitou značiek Huawei a Honor. Na potvrdenie týchto špekulácií si však budeme musieť ešte pár dní počkať. Už teraz vás ale ubezpečujeme, že sa výstavy IFA 2016 zúčastníme aj osobne a budeme vám odtiaľ prinášať aktuálne novinky v čo najkratšom čase.

Zdroj: Playfuldroid, Amanz.my via PhoneArena

24.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+