MojAndroid

Xiaomi Mi Band 4 a Honor Band 5 majú nového konkurenta. Huawei Band 4 je ďalším z lacných a kvalitných smart náramkov. Má šancu uspieť v pomerne silnej konkurencii?

Huawei hovorí, že veľkou prednosťou náramku je pohodlie, ktoré ponúka. Základom každého správneho fitnes náramku sú prepracované fitnes funkcie. Huawei Band 4 dokáže zmerať množstvo rôznych športových aktivít – beh, chôdza, bicyklovanie, plávanie…

Huawei Band 4 nabijanie

Chýbať nesmie ani vodoodolnosť do hĺbky 50 metrov. Výhodou je nepretržité monitorovanie srdcového tepu, čo napríklad Xiaomi Mi Band 4 neponúka. Ak tepová frekvencia prekročí bežné hodnoty, náramok vás na to upozorní. Meranie by malo byť presnejšie aj vďaka technológii TruSeen 3.0.

Náš tip
MôjAndroid Podcast | Honor Band 5: Naše skúsenosti z testovania

Bez problémov odmeria kvalitu spánku

Náramok dokáže vďaka technológii TruSleep 2.0 rozpoznať 4 fázy spánku. Vďaka tomu dokáže analyzovať kvalitu spánku, identifikovať jeho poruchy a prostredníctvom odporúčaní vám spánok dokáže zlepšiť. Samozrejme v rámci možností.

Huawei Band 4 displej

Slušné možnosti prispôsobenia

Ciferníkov je tu dokonca viac ako v hodinkách Huawei Watch GT. K dispozícii ich je viac ako 100, takže si vyberie naozaj každý. Vďaka hmotnosti len 24 gramov sa veľmi príjemne nosí a na ruke neprekáža. Samozrejmosťou je zobrazovanie notifikácií či vibrovanie pri ich príchode.

Huawei Band 4 ciferniky

Huawei udáva, že náramok vydrží 9 dní prevádzky bez nabíjačky. Hodnota to nie je najhoršia, no v tomto parametri za Mi Band 4 od Xiaomi zaostáva. Nabíjanie bude zase výhodou. Konektor je integrovaný priamo do náramku, takže stačí náramok dať dole z ruky a nabíjať.

Cena a dostupnosť

Novinka príde na slovenský trh v prvej polovici novembra. Ako prvý ju začne predávať operátor O2, už 1. novembra. Odporúčaná cena je 39,90 eur. K dispozícii bude v troch farbách:

  • Black
  • Amber Sunrise
  • Pearl White

https://www.mojandroid.sk/honor-band-5-mi-band-4-porovnanie/

Náš tip
Honor Band 5 vs Xiaomi Mi Band 4: Súboj fitnes náramkov | Porovnanie

29.10.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+