MojAndroid

Zatiaľ čo majitelia väčšiny high-end zariadení už čakajú na aktualizáciu s Androidom 6.0 Marshmallow, Huawei zverejňuje novší Android 5.1.1 Lollipop na svoju vlajkovú loď z minulého roku – Huawei Ascend P7. Aktualizácia by mala byť dostupná cez OTA už v týchto chvíľach a pokiaľ ste ju na vašom zariadení ešte neobdržali, budete musieť počkať ešte niekoľko dní. Nedočkavci si môžu aktualizáciu stiahnuť priamo na stránkach výrobcu a nainštalovať si ju manuálne.

Recenzia-huawei ascend P7-2

Náš tip
Recenzia Huawei Ascend P7 – konkuruje tým najlepším

Balíček aktualizácie bude mať veľkosť 1,27 GB a prináša novú verziu nadstavby EMUI 3.1, ktorá prináša niekoľko dizajnových, aj funkčných zmien. Aktualizácia na Android 5.1 je nutným krokom k Androidu 6.0 Marshmallow, ktorý by zariadenia Huawei Ascend P7 mali dostať v budúcom roku. Aktuálna vlajková loď spoločnosti – Huawei Ascend P8 – beží ešte na staršej verzii Lollipopu 5.0, pričom sa hovorí o tom, že výrobca v tomto prípade aktualizáciu na Android 5.1 preskočí a majiteľom tohto zariadenia poskytne priamo aktualizáciu na Android 6.0 Marshmallow.

Zdroj: Huawei

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
13.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+