MojAndroid

Nedávno sa na Youtube objavila reklama na nový ultratenký smartfón Ascend P6 spoločnosti Huawei. Keď sme uvideli prvých niekoľko sekúnd, očakávali sme niečo na štýl reklám Samsungu, ktoré bývajú zábavné a hlavne originálne. Príkladom môže byť aj súťaž pre všetkých návštevníkov hlavnej stanice v Zürichu, kde súťažiaci mohli zadarmo získať Galaxy S4 – Dokážete sa pozerať 60 minút na Galaxy S4 ?

ascend P6

Reklama spoločnosti Huawei je však podľa nás nezvládnutá, celkový príbeh a zápletka sú dosť slabé. A hoci sa snaží byť vtipná, my sme sa moc nezasmiali. Navyše, vo videu zreteľne útočí na zariadenia konkurencie, ako Samsung Galaxy S4, iPhone 5 a tiež HTC One. Jediná vtipná časť je keď si strážnici zmýlia názov Huawei s Hawaii. V popise videa sa tiež píše, že video si zakladá na skutočnej udalosti, ktorá sa stala CEO spoločnosti Richardovi Yu.

Skutočne by nechal svoj smartfón len tak dvojici podivných strážnikov? :-) Pozrite si video a povedzte nám, aký máte naň názor vy.

Páči sa vám nová reklama na Huawei Ascend P6?

Loading ... Loading ...

Náš tip
Huawei Ascend P6 oficiálne predstavený, ponúkne 6,2 mm telo

15.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+