MojAndroid

Spoločnosť Huawei má na 2. septembra naplánovanú tlačovú konferenciu, na ktorej podľa všetkého predstaví nástupcu svojho obľúbeného tabletofónu. Predstavený by mal byť model Huawei Ascend Mate 8, o ktorom sme doteraz nemali k dispozícii veľa informácií. Teraz ale unikli rendery, ktoré naznačujú, ako by novinka mala vyzerať.

Alleged-Huawei-Mate-8-renders (1)

Ak by sme mali vychádzať z týchto obrázkov, môžeme skonštatovať, že veľa sa toho oproti predchodcovi nezmenilo. Smartfón ponúka tradičný a jednoduchý dizajn s minimom extravagancie. Prednej strane dominuje displej s minimálnym rámikom na stranách a z obrázkov sa zdá, že aj hore a dolu je rámik pomerne úzky. Zaujme malý svetlý bod napravo od reproduktoru, ktorý by mohol byť predným LED bleskom.

Alleged-Huawei-Mate-8-renders

Vzadu sa toho oproti predchodcovi tiež veľa nezmenilo. Blesk sa presunul nad skener odtlačkov prstov, no inak ide o veľmi jednoduchý a tradičný dizajn, ktorému nemáme veľmi čo vytknúť. Samozrejme, ide iba o render, ktorý nemusí byť detailným odzrkadlením skutočnosti a na potvrdenie týchto informácií si ešte budeme musieť počkať. Zatiaľ nemáme ani veľa informácií týkajúcich sa hardvéru zariadenia. Niektoré zdroje naznačujú, že novinka ponúkne 6-palcový QHD displej a zatiaľ nepredstavený procesor Huawei Kirin 950. Hlavný fotoaparát by mal mať rozlíšenie 20 MP a predná kamera 8 MP. Ascend Mate 8 by mohol byť tiež dostupný v dvoch variantoch – model s 32 GB vnútornej pamäte by mal ponúknuť 3 GB pamäte RAM a model so 64 GB vnútornej pamäte by mal mať až 4 GB RAM.

Zdroj: CNMO via PhoneArena

23.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+