MojAndroid

Minulý týždeň sme vás informovali o tom, že HTC One M7 “ide do aktualizačného dôchodku” a aktualizáciu na nový Android 5.1 už nedostane. Zmienil sa o tom produktový manažér HTC Mo Versi na sociálnej sieti Twitter. O pár dní na to však prišiel s ďalším tweetom, ktorý dáva majiteľom One M7 novú nádej. Spoločnosť HTC vraj totiž znovu zvažuje možnosť updatu. V skutočnosti nič nesľubuje, no isté je, že HTC sa opäť aspoň zaoberá touto možnosťou. Používateľov zariadenia One M7 je totiž po celom svete slušný počet a ich ohlasy zrejme spravili svoje.

HTC One M7 dostalo aktualizáciu na Android 5.0 Lollipop a tým spoločnosť ešte minulý týždeň plánovala i uzavrieť aktualizácie. Výnimkou je edícia One M7 Google Play, ktorá má priamu podporu aktualizácií od spoločnosti Google. V

O ďalšom vývoji udalostí vás budeme informovať.

Zdroj: cultofandroid.com

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+