MojAndroid

Aplikácia HTC Zoe sa pred nejakým časom dostala do obchodu Play v beta verzii. Nešlo pritom úplne o beta verziu a užívatelia po celom svete si ju bez problémov sťahovali, pričom aplikácia získavala na popularite a za niekoľko mesiacov si ju stiahlo už viac ako 5 miliónov ľudí. Aj spätná väzba od nich pomohla doladiť niektoré detaily a aplikácia je odteraz dostupná úplne zadarmo pre všetkých majiteľov HTC zariadení vo svojej finálovej podobe. V najbližších mesiacoch bude navyše uvolnená aj verzia pre zariadenia s operačným systémom iOS.

Aplikáciu určite poznajú majitelia zariadení HTC s nadstavbou Sense 5 alebo novšou. Zoe dokáže pospájať videá, obrázky a krátke útržky Zoes do efektného videa, ku ktorému vie aplikovať jeden z množstva efektov. Aplikácia dokáže sama pridať aj adekvátnu hudbu, pričom časovanie prechodu jednotlivých objektov sčasti zodpovedá tejto hudbe a celkvoý efekt je tak potom ešte zvýraznený. Aj vy sami si ale viete pridať vlastnú hudbu a dotvoriť tak výsledné dielo podľa seba.

zoe-1 zoe-2 zoe-3

Odkedy je ale aplikácia Zoe v obchode Play, bolo jasné, že tvorcovia s ňou majú trochu iné plány. Všetky tieto funkcie ostali, no aplikácia tiež slúži ako sociálna sieť. Môžete sledovať príspevky užívateľov a oni zasa môžu sledovať tie vaše. Stačí, keď sa do aplikácie prihlásite so svojim účtom z Facebooku alebo Google a aplikácia potom aj automaticky vyhľadá vašich priateľov, ktorí majú aplikáciu tiež nainštalovanú. Zoe je v súčasnosti veľmi populárny titul a spomedzi 5 miliónov užívateľov si zrejme nájdete niektorých, ktorých príspevky vás budú zaujímať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

9.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+