MojAndroid

Spoločnosť HTC vo svojich nových zariadeniach vymení klávesnicu Swype za TouchPal, alternatívu s rovnako bohatou funkčnou výbavou. Naznačilo to nielen predstavenie HTC One M9, kde sa táto klávesnica nachádza, ale aj ďalšie informácie pochádzajúce z tlačovej správy, ktorá hovorí, že nová nadstavba Sense 7 disponuje pokrokovou kontextovou predikciou textu, ktorú zabezpečuje klávesnica TouchPal. HTC vymenilo Swype za TouchPal najmä vďaka širšej podpore jazykov (90) a vďaka lepšej predikcii. Táto klávesnica by sa logicky mala dostať do všetkých zariadení, ktoré budú mať nadstavbu Sense 7.

HTC One M9--2

Náš tip
HTC One M9 je realitou. Ponúka to najlepšie od HTC v novej forme [MWC 2015][NAŽIVO]

Klávesnica TouchPal ponúka aj niekoľko zaujímavých možností ako záloha, dáta v cloude či synchronizácia medzi zariadeniami. Tieto funkcie sú dostupné v platenej verzii klávesnice, ktorá by sa mala automaticky stať súčasťou zariadení HTC. Klávesnicu TouchPal si samozrejme môžete vyskúšať aj na vašom Android zariadení. Zadarmo si ju môžete stiahnuť z nižšie priloženého odkazu.

Zdroj: TouchPal

7.3.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+