MojAndroid

Mnohí z nás len pred niekoľkými týždňami aktualizovali svoj softvér smartfónu a už sa opäať hlási ďalšia aktualizácia, tento krát Ice Cream Sandwich. Určite vás teda zaujíma vyjadrenie aj spoločnosti HTC, ktorá podala stanovisko k najnovšiemu Androidu a jeho aktualizáciám na zariadeniach HTC. Stanovisko spoločnosti HTC však možno schladí prvé nadšenie používateľov jeho zariadení.

Sme nadšení z najnovšej aktualizácie pre Android, Ice Cream Sandwich, a v súčasnosti preskúmavame jeho vlastnosti a funkcie, ktoré určujú náš plán aktualizácií. Naším cieľom je poskytnúť prostredníctvom aktualizácií Androidu každému zákazníkovi lepší používateľský zážitok, čo znamená, vyvážené používanie na každom unikátnom hardvére zariadení, je určené skúsenosťami s HTC Sense a jadrom Androidu. Aj keď naším cieľom je aktualizovať aj naše predošlé zariadenia, tak ako je to možné, prvotným kritériom uvoľnenia aktualizácií je udržanie výkonu a použiteľnosti jednotlivých zariadení. Všetky informácie budú dostupné prostredníctvom našich plánov aktualizácií. (Veľmi voľný preklad)

Ak teda používate staršie zariadenia, vyhliadky na aktualizáciu sa podľa vyjadrenia HTC znižujú. Aj keď Google uviedol, že nový Ice Cream Sandwich by mohol teoreticky fungovať na všetkých zariadeniach, ktoré doteraz používajú Android Gingebread. Treba jednoducho chápať opatrné vyjadrenia na tému Ice Cream Sandwich od výrobcov, lebo akákoľvek chyba by mohla znížiť predaj ich zariadení a tak opatrné vyjadrenia sú v tomto prípade na mieste. Nechajme sa teda prekvapiť…

[Via Engadget]

 

19.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+