MojAndroid

Už je tomu viac ako týždeň od toho, ako sme vás informovali o objavení veľkej bezpečnostnej hrozby v telefónoch spoločnosti HTC. S týmto zistením prišiel Trevor Eckhart a ako prvý túto informáciu publikoval portál androidpolice.com. HTC následne túto chybu potvrdilo a prisľúbilo skorý update pre všetky postihnuté telefóny. Ten sa pravdepodobne už objavil v podobe OTA aktualizácie, ktorá sa začína šíriť v štátoch Európskej únie. S touto informáciou prišiel člen fóra android-hilfe.de, FG1234, ktorý publikoval aj screenshot s výzvou na inštaláciu dôležitého bezpečnostného updatu.

Spoločnosť HTC zatiaľ nevydala žiadne oficiálne prehlásenie a dostupné nie sú ani ďalšie bližšie informácie k danej aktualizácii. Môžeme sa teda len domnievať, že ide o spomínanú opravu bezpečnostnej chyby.

Ak sa vám ešte aktualizácia neponúkla, skuste ju vyvolať cez nastavenia telefónu Informácie o telefóne –> Aktualizácia softvéru a dajte nám vedieť, či sa už objavila.

Zdroj: androidpolice.com

 

13.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+