MojAndroid

Spoločnosť HTC otvorila svoj obchod pre virtuálnu realitu Viveportpred niekoľkými mesiacmi, no dostupný bol zatiaľ iba v Číne. Teraz sa to ale mení a Viveport je dostupný približne v 30 krajinách po celom svete. Tento obchod ponúka množstvo zaujímavých VR titulov pre HTC Vive a má dopĺňať ponuku hier, ktorú už teraz nájdeme v obchode Steam.

viveport

Viveport je zameraný skôr na tie tituly, ktoré nie sú vyslovene hrami. Tie majú aj naďalej zostať v obchode Steam a HTC vo svojom vlastnom obchode bude uprednostňovať rôzne animácie a zaujímavé aplikácie, ktoré je možné vychutnať si vo virtuálnej realite. Pri príležitosti otvorenia obchodu sú mnohé tituly zlacnené na 1 USD. Dobrou správou je, že obchod sa zdá byť dostupný aj u nás, a tak si môžete vyskúšať niektoré zaujímavé tituly aj vy.

Zdroj: Viveport via The Verge

30.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+