MojAndroid

Spoločnosť HTC a jej virtuálna realita HTC Vive oslávila svoje prvé výročie. Okrem toho, že ste si v deň jej narodenín, 5. apríla, mohli stiahnuť zadarmo hru Arcade Saga od Vive Studios, tak spoločnosť spustila aj novú službu Viveport Subscription.

Novinka prináša prvý model predplatného pre obchod VR aplikáciami. Nová služba ukazuje používateľom Vive, nový spôsob, ako využívať aplikácie pre virtuálnu realitu, ktorých počet neustále narastá. Viveport Subscription štartuje s možnosťou vyskúšania počas prvého mesiaca zadarmo, a to pre všetkých nových používateľov.

Nová služba ma teda za úlohu platiacim používateľom pomôcť nájsť skryté poklady medzi stovkami aplikácií Viveportu. Predplatné služby stojí 7,99 eura a dovolí používateľom zvoliť si päť aplikácií z vybranej zbierky, ku ktorým získajú neobmedzený prístup. Tie budú môcť každý mesiac obmieňať, prípadne si ponechať svoje obľúbené tituly po celú dobu trvania členstva. Všetky tituly dostupné v rámci členstva budú navyše k dispozícii k zakúpeniu, a to so zľavou.

Viveport Subscription štartuje s viac ako 50 titulmi, medzi ktorými nechýbajú ani také hitovky ako TheBlu, Richie’s Plank Experience, Everest VR, Fantastic Contraption, Mars Odyssey a ďalšie. Súčasný zákazníci môžu predplatné na mesiac zadarmo získať jednoduchou registráciou na stránkach viveport.com.

Zdroj: tlačová správa

6.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+