MojAndroid

HTC Vive začne jesennú sezónu s nabúchanými titulmi a zaujímavou cenovkou 699 €. Za slušného pomeru cena / výkon tak získate jeden z najpokročilejších setov s virtuálnou realitou súčasnosti. Na pultoch predajní sa objaví dokonca aj s príslušenstvom v podobe HTC Vive Tracker. Je to zariadenie, ktoré má vlastnosti ako ovládač od HTC Vive a slúži na sledovanie doplnkov v priestore. Môžete ho pripevniť na predmety, ako napr. zbrane či basebalovú palicu a môžete ich využívať vo virtuálnej realite. Pomáha tak vývojárom tretích strán.

Okrem toho sú v ponuke aj dlho očakávané herné tituly Fallout 4 VR a Doom VFR. V cene setu HTC Vive je aktuálne zahrnuté aj predplatné obchodu Viveport na jeden mesiac. Tu sa nachádzajú aj najobľúbenejšie tituly ako Tilt Brush, Everest VR či Richie’s Plank Experience.

„Od začiatku bolo naším cieľom, aby bol Vive tým najlepším systémom, ktorý prinesie virtuálnu realitu do domácností po celom svete,“ hovorí Cher Wang, predsedkyňa predstavenstva HTC. „Zníženie ceny je ďalším krokom v našej snahe sprístupniť virtuálnu realitu čo najširšiemu obecenstvu. Očakávanie najnovších titulov a príchod Vive Trackeru je tou pravou chvíľou pre prežitie tých najpresvedčivejších virtuálnych zážitkov sprostredkovaných virtuálnou realitou HTC Vive.“

„Pred rokom bol zahájený predaj setu HTC Vive a od tej doby stále rozširujeme náš ekosystém. Aby sme virtuálnu realitu priniesli čo najväčšiemu počtu užívateľov, rozširujeme i európsku distribúciu,“ hovorí Paul Brown, generálny riaditeľ HTC Vive pre Európu. „Veríme, že zníženie ceny výrazne urýchli šírenie virtuálnej reality a privedie ešte viac užívateľov i tvorcov k setu HTC Vive. Radi užívateľom prinášame tie najlepšie virtuálne zážitky a teší nás, že teraz môžeme skutočnú virtuálnu realitu posunúť bližšie k mainstreamu.“

Viac sa o HTC Vive dozviete v našej recenzii:

Náš tip
HTC Vive: Virtuálna realita, ktorá vás pohltí | RECENZIA

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+