MojAndroid

Toto technologické riešenie pre virtuálnu realitu, HTC Vive, je dnes považované za jedno z najlepších, za čo vďačí nielen možnosti sa pohybovať vo vymedzenom priestore, ale aj širokej podpore hier. Výborné sa však stane ešte lepším, a to už čoskoro. HTC má totižto už na výstave CES predstaviť druhú generáciu headsetu, ktorá má priniesť dôležité inovácie.

Náš tip
HTC Vive: Virtuálna realita, ktorá vás pohltí | RECENZIA

Podľa správy portálu DigiTimes, bude nový HTC Vive 2 už bezdrôtový a teda pre svoje fungovanie nebude potrebovať takmer žiadne káble, ktoré by používateľa obmedzovali v pohybe. Samozrejme, o tom ako to bude celé fungovať zatiaľ nemáme presne informácie. To, že je to ale technologický možné, sme sa však presvedčili už v novembri, kedy spoločnosť TPCAST pre Vive predstavila doplnok, ktorý umožňuje bezdrôtové streamovanie obrazu do okuliarov.

Okrem toho, nový Vive 2 by mal disponovať aj novými zobrazovacími panelmi, ktoré budú mať už vyššie 4K rozlíšenie. Obidve novinky tak posunú zážitok z virtuálnej reality opäť o úroveň vyššie a my veríme, že HTC bude opäť jedným z najväčších inovátorov v tejto oblasti.

Zdroj: phandroid

 

29.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+