MojAndroid

Spoločnosť HTC nás prostredníctvom novej infografiky, neinformuje len o histórii fotografovania, ale aj o budúcnosti, ktorú pre nás pripravuje. Už včera sme vám priniesli prvé správy o 4,3 ultrapixelovom fotoaparáte spoločnosti, ktorý by mal využívať úplne nový senzor s troma snímacími vrstvami. To, že HTC sa v roku 2013 bude sústrediť na kvalitu fotografií a nielen na počet megapixelov, dokazuje aj spomínaná infografika, kde spoločnosť tajomným spôsobom odhaľuje svoje plány pre tento rok. Text v znení “HTC to v roku 2013 odpáli novým zvukovým a fotografickým zážitkom“, predchádzalo konštatovanie “Nokia 808 PureView mala premiéru so 41 megapixelmi. Nejeden recenzent poznamenal: Toto vám vôbec nepomôže“.

Zdá sa tak, že HTC 19. februára v Londýne predstaví svoju novú vlajkovú loď M7 skutočne s novým fotoaparátom. Nezostáva však len pri ňom. Nové smartfóny spoločnosti by mali disponovať aj kvalitnejším zvukovým výstupom. Čo si pod pojmom “nový zvukový zážitok” predstavuje HTC zatiaľ nevieme. Vylepší reproduktor telefónu alebo pôjde o softvérové úpravy ako v prípade BeatsAudia? To sa dozvieme už čoskoro.

(via: endgadget)

5.2.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+