MojAndroid

HTC, v pondelok 27. júna, pripravuje špeciálnu akciu v Londýne, kde chce predstaviť nové zariadenia. Je známych niekoľko detailov, ktoré by sa mali potvrdiť niekoľko dní predtým na akcii v Utrechte. Prezentácia by mala vypadať ako show,“ plná detailov, dizajnu a technológií.“

Čo konkrétne môžeme očakávať, je dnes veľmi ťažké predpovedať. Väčšina výrobcov telefónov, totiž už svoje plány a výrobky určené pre trh na tento rok predstavila. Existujú špekulácie, že môže ísť o tablet Puccini, s dvojjadrovým procesorom, 10 palcovým displejom, poháňaný Androidom 3, prednostne určený pre trh v USA, ktorý ponúka spoločnosť AT & T. Medzinárodná verzia sa však v parametroch môže líšiť.  

Ďalšími kandidátmi sú zariadenia Kingdom a Rider. HTC možno predstaví aj svoj tablet Flyer s upgradeovaným Androidom 3.2 .

Spoločnosť HTC sa k informáciám nevyjadrila.

Zdroj: http://www.electronista.com/

 

24.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+