MojAndroid

HTC U11 bude v niektorých regiónoch dostupný aj v unikátnej červenej farbe. Jednou z krajín, kde by sa táto verzia mala predávať, je aj USA. Práve tu si budú môcť záujemcovia objednať magické farebné prevedenie, ktoré doplní štandardnejšie farebné varianty.

Novinke sa zatiaľ v predajoch údajne darí. Výrobca dokonca informoval, že predaje predčili aj svojich predchodcov HTC One M9 a HTC 10. To je pre taiwanskú spoločnosť veľmi dobrá správa najmä preto, že v posledných rokoch sa predaje zmenšovali a nedosahovali takých objemov ako by očakávala. To by sa malo pozitívne odraziť aj na finančných výsledkoch.

HTC U11 dnes ponúka nekompromisnú hardvérovú výbavu, ako aj špičkový fotoaparát. Ten podľa testu DxOMark patrí na absolútnu špičku. U-jedenástka sa predáva aj u nás, a to za odporúčanú cenu 749 eur. Viaceré e-shopy ju však ponúkajú už sumu na hranici 700 eur. Vlajkovú loď od HTC aktuálne už testujeme aj v redakcii a čoskoro vám prinesieme recenziu.

Zdroj: androidcommunity

 

20.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+