MojAndroid

HTC U11, OnePlus 5 aj Samsung Galaxy S8 sú vybavené výkonným procesorom Snapdragon 835, a to v spojení s dostatočne veľkou pamäťou RAM. Všetky tieto zariadenia sú veľmi rýchle a pri bežnom používaní sa zrejme nestretnete so situáciami, kedy by vám vyslovene nestíhali. Čo sa ale stane, ak ich položíte vedľa seba? Istý rozdiel v rýchlosti tu bude, aj keď určite nie nijako závratný alebo z používateľského hľadiska rozhodujúci.

Napriek tomu je ale zaujímavé sledovať, ako si tieto prístroje poradia pri stresových situáciách. V tomto prípade, so spúšťaním dvadsiatich aplikácií. Tie sú spúšťané postupne jedna po druhej, pričom pre každý smartfón je zaznamenávaný presný čas. Ako test dopadol môžete vidieť vo videu (treba ešte pripomenúť, že Samsung Galaxy S8 sa u nás predáva vo verzii s procesorom Exynos. Vo videu je variant so Snapdragonom 835).

Z videa vyplýva, že bez ohľadu na to, ktoré zariadenie si vyberiete, tak vás svojou rýchlosťou určite nesklame. Napriek tomu, keby sme mali vybrať víťaza, tak sa ním s menším náskokom pred HTC U11 stal OnePlus 5. Rozdiel medzi OnePlus 5 a Samsungom Galaxy S8 je po troch kolách približne 26 sekúnd. HTC U11 zaostal len asi o 9 sekúnd.

27.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+