MojAndroid

Pred dvoma týždňami sme vás informovali o tom, že výrobca chystá pre svoju vlajkovú loď HTC U11 aktualizáciu, ktorá umožní natáčanie videa pri 60 fps (snímkov za sekundu). A ako sa zdá, aktualizácia zariadenia s týmto vylepšením už začala.

Podľa pôvodného tweetu mala aktualizácia prísť v najbližších mesiacoch. Nakoniec sa používatelia tohto výborne vybaveného telefónu, ktorého recenziu sme vám priniesli aj my, dočkajú ešte skôr. Ako vidíte na ďalšom tweete, používatelia HTC U11 v Hong Kongu už update dostali.

Z pôvodného vyhlásenia nebolo zrejmé pri akom rozlíšení bude U11 umožňovať frekvenciu 60 fps. Špekulovalo sa aj o 4k. Nakoniec to je len rozlíšenie 1080p, čo je ale stále pre bežného užívateľa viac než dostatočné. Aktualizácia prináša je augustové bezpečnostné záplaty a viaceré nešpecifikované systémové vylepšenia.

Aktualizované 6. septembra o 13:40

Aktualizácia dorazila aj na Slovensko. Podľa popisu obsahuje aj nové bezpečnostné aktualizácie od Google a drobné opravy a vylepšenia. Súbor má ale veľkosť cez 700 MB, a tak vám ho odporúčame stiahnuť prostredníctvom rýchleho a stabilného Wi-Fi pripojenia.

Za tip na aktualizáciu ďakujeme čitateľovi Tomášovi :-)

zdroj: AndroidPolice

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
6.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+