MojAndroid
Fero Chovaňák 20.marec 2017

HTC dnes predstavilo ďalšiu novinku. Žiaľ nejde o nový HTC 11, ale o prémiovú verziu smartfónu HTC U Ultra. Ten spoločnosť predstavila už začiatkom roka, pričom u nás sa ešte len začína predávať. Teraz sme sa ale dočkali verzie HTC U Ultra, ktorú na prednej strane pokrýva jeden z najodolnejších materiálov na zemi – zafírové sklo. HTC na jej príchod upozorňoval už začiatkom roka.

Okrem odolnejšej ochrany zobrazovacieho panelu sme sa v tejto špeciálnej verzii dočkali aj zväčšenia kapacity interného úložiska zo 64 na 128GB. Nový variant HTC U Ultra sa dá zatiaľ predobjednať iba v domovskej krajine výrobcu za približne 945 dolárov, čo je o 150 dolárov viac ako v prípade štandardnej verzie. Pri zakúpení zariadenia však k nemu teraz záujemcovia dostanú aj balíček s príslušenstvom v hodnote 100 dolárov.

Otázne ostáva, či sa podobnej prémiovej verzie dočkáme aj u nás. Vzhľadom na vyššiu cenu je však otázne, či by o takéto zariadenie bol u nás vôbec záujem. HTC U Ultra so zafírovým sklom tak zrejme ostane exkluzívnou záležitosťou niektorých krajín.

Zdroj: androidcentral

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!
Najčítanejšie za týždeň

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+