MojAndroid

Už 12. januára predstaví spoločnosť HTC svoje nové zariadenie. Všetko nasvedčuje tomu, že tu uvidíme smartfón s kódovým označením HTC Ocean Note, o ktorom sme toho v posledných dňoch počuli pomerne dosť. Z neoverených zdrojov sme sa teraz dozvedeli, že pripravovaný smartfón by sa mal predávať pod skutočným menom HTC U Ultra.

Musíme uznať, že na prvý pohľad nepôsobí označenie smartfónu veľmi originálne. Zároveň ale dáva celkom zmysel. Už pôvodné pozvánky na predstavenie zobrazovali veľké písmeno “U” a HTC pozývalo na predstavenie s mottom “For U” (pre teba). Všetko teraz nasvedčuje tomu, že HTC využije medzeru medzi predstaveniami vlajkových lodí na prelome roka a predstaví úplne novú sériu smartfónov.

O HTC U Ultra toho veľa nevieme, no niektoré zdroje naznačujú, že pôjde o veľký tabletofón so 6″ displejom, vynikajúcim fotoaparátom a zrejme aj tenkým telom, keďže telefón by nemal ponúknuť 3,5-milimetrový jack pre slúchadlá. Uvidíme, čo výrobca nakoniec predstaví, no dobrou správou je, že na oficiálne informácie si budeme musieť počkať už iba 10 dní.

Zdroj: @OnLeaks (Twitter) via Pocketnow

2.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+