MojAndroid

HTC už budúci týždeň, konkrétne 16. mája, predstaví svoju dlho očakávanú vlajkovú loď HTC U 11. Tá má disponovať skutočne výkonným hardvérom a aj veľmi zaujímavými a originálnymi funkciami. Práve tie teraz signalizuje HTC vo svojich videách, ale aj v balíčku, ktorý nám prišiel do redakcie.

Na videu a aj balíčku v našej redakcii svieti motto “Squeeze for the Brilliant U”. Hoci teoreticky môže ísť o narážku na čokoľvek, je pravdepodobné, že ide o narážku na rám zariadenia, ktorý by mal byť citlivý na tlak. Túto funkciu HTC naznačovalo už v úplne prvých videách týkajúcich sa novej vlajkovej lode.

Teraz sa k videám pridala aj limetka a zubná pasta, ktoré dorazili do našej redakcie s logom HTC U a vyššie spomínaným mottom. Ide o neštandardné, no vtipné upozornenie na to, čo nás čaká budúci týždeň.

Okrem tejto zaujímavej funkcie by ale U 11 malo byť plnohodnotnou vlajkovou loďou, ktorá bude konkurovať tým najlepším zariadeniam na trhu. Podľa posledných informácií by telefón mal ponúknuť procesor Snapdragon 835, QHD displej a aj nový 12 MP UltrPixel 3 fotoaparát. Na ďalšie detaily si budeme musieť ešte pár dní počkať.

Zdroj: HTC (YouTube)

13.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+