MojAndroid

Po tom, ako HTC spustilo odblokovanie bootloadera pre európsku verziu HTC Sensation, dnes pridáva do ponuky na odblokovanie ďalší smartfón, EVO 3D. Jeho majitelia si tak jednoduchým spôsobom, prostredníctvom webového nástroja dostupného na HTCdev.com môžu odblokovať bootloader svojho telefónu.

Na to, aby nástroj fungoval budete potrebovať najnovšiu verziu softvéru telefónu, ktorá by mala byť postupne dostupná pre všetkých majiteľov HTC EVO 3D. Ak ste ešte svoj telefón neodblokovali a nerootli pomocou iného softvéru, HTCdev.com by mohol byť vhodnou voľbou ako tak urobiť. Pamätajte, že pri tomto procese prídete o záruku!

Zdroj: androidcommunity.com

19.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Peter Henkel

  By ma zaujímalo, ktorý blázon by použil oficiálny nástroj, kde si výrobca vynúti stratu záruky, keď môže použiť nástroj revolutionary, ktorý toho jednak odomkne omnoho viac, dá navyše aj root a o záruku nepríde.

  • Bdurex

   No mna by to tiež zaujímalo :-D

  • Bdurex

   No mna by to tiež zaujímalo :-D

+