MojAndroid

O prichádzajúcom HTC Sense verzie 3.5 sme počuli už pri viacerých správach o pripravovaných telefónoch. Medzi ne patria HTC Bliss a HTC Vigor, ktorý práve včera prešiel Bluetooth 3.0 certifikáciou. Zatiaľ čo  prítomnosť Sense 3.5 zaznelo v predpokladaných parametroch, doposiaľ neboli dostupné žiadne fotografie alebo screenshoty, ktoré by nové prostredie zobrazovali. Až doteraz. Vďaka portálu XDA.cn máme na nasledovných obrázkoch česť s novým prostredím.

Z obrázkov môžeme vidieť aktualizované HTC widgety, nové homescreen tlačidlá pre dialer a app tray. Vyzerá, že zmenou prešiel aj vzhľad lockscreenu známeho z HTC Sense 3.0. Výbornou správou je aj to, že Sense 3.5 by mal mať menšie hardvérové nároky ako jeho predchodca a tak môžeme očakávať jeho rozšírenie aj do slabších telefónov akým je práve HTC Bliss. Podľa zdroja portálu androidcommunity.com sú na obrázkoch screenshoty beta verzie prostredia, takže ešte môžeme očakávať zmeny. Tie, ktoré zatiaľ môžeme vidieť vyzerajú celkom zaujímavo, čo poviete?

Zdroj: androidcommunity.com

26.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+