MojAndroid

Spoločnosť HTC tvrdí, že postupnými krokmi, ktoré zavádza v organizačnej štruktúre svojej spoločnosti sa snaží znížiť náklady natoľko, aby bola schopná ponúknuť zariadenia, ktoré budú konkurencieschopné takým spoločnostiam, ako Samsung alebo Apple.

HTC si myslí, že zníženie cien budúcich zariadení by mohlo priniesť po predchádzajúcich prepadoch ekonomických ukazovateľov zlepšení hospodárenia a zisk pre spoločnosť HTC.

Po niekoľkých investíciách, ktoré sme zaznamenali za posledné týždne a dni, podobne tak po uzavretí obchodu s Audio Beats, by sme sa teda mohli dočkať lacnejších zariadení od spoločnosti HTC.

Otázkou ostáva, aký to bude mať vplyv na zariadenia HTC, ich výkon, prevedenie a celkový dojem pre zákazníka nielen na vizuálnej a výkonnostnej úrovni, ale ja na softvérovej podpore.

Zdá sa teda, že si budeme musieť počkať niekoľko mesiacov, čo nám spoločnosť HTC ponúkne v najbližšom období.

Zdroj, foto: News.MyDrivers.com, Unwiredview

23.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+