MojAndroid

Po predošlých správach, ako sa spoločnosť HTC chystá na zlacňovanie svojich zariadení, sa objavila nová správa o tom, že na trh by sa mohol dostať nový smartfón pod názvom HTC Proto. O HTC Proto smartfóne sme vás informovali už na začiatku mesiaca august a okolo zariadenia začali v tom období putovať prvé dohady o špecifikácii a dizajne. Dnes už poznáme vďaka portálu The Verge aj prvý pohľad na toto nové zariadenie od spoločnosti HTC.

Podľa zatiaľ dostupných informácií, špecifikácie zariadenia hovoria o vylepšenom Htc One V. HTC Proto by mal mať 4-palcový WVGA displej, 5-megapixlový fotoaparát a 1GHz dvojjadrový procesor Snapdragon. Hrúbka zariadenia by nemala presiahnuť  9,62 mm.

Zaujímavým na tomto zariadení je dizajn, ktorý prináša viac zaoblené rohy zariadenia.

Bližšie informácie o cene a vstupe na trh zatiaľ nie sú známe, no môžeme len predpokladať, že HTC tieto informácie priblíži na blížiacej sa IFA v Berlíne od 29. augusta.

Zdroj, foto: The Verge

24.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+