MojAndroid

Nová vlajková loď spoločnosti HTC je rozhodne jeden z najlepších a najvýkonnejších smartfónov na trhu. Dôvodom pre kúpu tejto novinky sa pre mnohých stane výkonný procesor Snapdragon 600, veľký Full HD displej, hliníkové telo, Ultrapixel fotoaparát alebo nová verzia nadstavby HTC Sense 5. Avšak musíme čeliť skutočnosti, že nie každý používateľ Androidu si tento smartfón môže dovoliť. Už vieme, že nová používateľská nadstavba bude dostupná aj pre staršie zariadenia, no dnes sa objavili informácie, že Ultrapixel technológia nebude exkluzívnym prvkom modelu One. HTC ju plánuje použiť aj v budúcich zariadeniach strednej triedy.

HTC-One-predstavenie-v-Prahe-19-550x412

Informácie pochádzajú od Phila Robersona, hlavy spoločnosti HTC vo Veľkej Británii a Írsku, ktorý uviedol že použitie Ultrapixel technológie sa v budúcnosti plánuje aj v zariadeniach strednej triedy, no je to veľmi náročné pretože je závislá na hardvéri ktorý v súčasnej dobe nájdeme len v HTC One. Spomenul aj funkciu BlinkFeed, ktorú sa rovnako snažia priniesť do čo najväčšieho počtu zariadení, ako to len bude možné.

Pre tých, čo nie sú oboznámení s funkciou HTC BlinkFeed, táto pretvára domovskú obrazovku na jednoduchý live stream všetkých relevantných informácií, ako sú aktuality na sociálnych sieťach, novinky, lifestyle, zábava alebo fotografie. BlinkFeed zlučuje najčerstvejší obsah z najrelevantnejších a najzaujímavejších zdrojov a prináša ho okamžite na jedno miesto, bez toho, aby bolo nutné preskakovať medzi množstvom aplikácií a internetovými stránkami.

Zdroj: androidauthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+