MojAndroid

Spoločnosť HTC plánuje v nasledujúcich týždňoch priniesť pre svoje vlajkové lode nový Android 4.1 Jelly Bean a pripravuje aj predaj nového HTC One X +. Okrem toho ale ponúka aj niekoľko ďalších noviniek, ktoré potešia používateľov smartfónov od spoločnosti HTC.

Ako sme vás už informovali, medzi najnovšími službami poskytovanými spoločnosťou HTC je nastavenie smartfónu pomocou webového rozhrania. V možnostiach môžete nastaviť základné nastavenia telefónov, medzi ktorými je momentálne len HTC One X +.

Ďalšou novinkou, ktorú HTC prináša, zatiaľ pre používateľov novinky HTC One X +, je návrat webového rozhrania HTCSense.com.  HTCSense.com je rozhranie, kde si v prvotnej verzii mohli majitelia HTC smartfónov stiahnuť tapety, zvonenia  a rôzne ďalšie doplnky pre svoje HTC telefóny. Neskôr sa pridala možnosť vystopovania a lokalizácie smartfónov či vymazanie obsahu na diaľku.

S návratom HTCSense.com sa vrátili aj staré funkcie doplnené o ďalšie novinky. Teraz si okrem iného môžete uložiť na HTCSense.com svoje emailové kontá, spolu s účtom Dropbox. Nastaviť si môžete aplikácie, e-maily, tapety, zvonenia a množstvo ďalších nastavení.

Zdroj, foto: Androidmarket.cz, AndroidAuthority.com

5.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+