MojAndroid

Spoločnosť HTC zverejnila odhad ziskov v druhom štvrťroku roku 2012, v ktorom predpokladá 55 percentný nárast svojich ziskov oproti prvému štvrťroku tohto roku. Predpoklad je, že zisky spoločnosti HTC dosiahnu úroveň 3,56 miliardy amerických dolárov (2,698 miliardy EUR). Druhý kvartál tak pre spoločnosť HTC vyznieva z týchto predpokladov sľubne, no stále je to menej, ako to bolo v roku 2011 v rovnakom období.

Predpoklad ziskov vychádza z reality, že séria HTC One sa pomaly objavuje na trhoch jednotlivých krajín a v ponukách mobilných operátorov v Európe, USA a Kanade.

U nás modely HTC One série ponúkajú operátori Orange (HTC One X od 339€, HTC One V od 89€)  a modely od HTC má v ponuke aj Telekom (HTC One X od 299 €, HTC One V od 39 €).

Zdroj: Reuters, Orange.sk, Telekom.sk Foto: HTC

25.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+