MojAndroid

HTC dnes ráno prostredníctvom fan stránky na Facebooku, bližšie informovalo o aktualizácii na Ice Cream Sandwich pre svoje Android smartfóny. V správe spoločnosť potvrdila update pre nasledovné modely: HTC Sensation, HTC Sensation XL, HTC Sensation XE a HTC EVO 3D . Aktualizačný proces by nemal začať skôr ako začiatkom roku 2012. Tu je oficiálne prehlásenie:

HTC vie ako sú naši fanúšikovia nadšení z nového OS Android Ice Cream Sandwich od spoločnosti Google a nevedia sa dočkať, kedy ho aj oni budú môcť otestovať. Preto sme dnes boli radi, že oznámime prvú sadu zariadení, ktoré update dostanú.

Ice Cream Sandwich bude dostupný začiatkom roka 2012 pre množstvo zariadení vrátane HTC Sensation, HTC Sensation XL, HTC Sensation XE a HTC EVO 3D rovnako ako aj pre HTC Rezound*, HTC EVO Design 4G* a HTC Amaze 4G*

Naďalej pokračujeme v analyzovaní nášho portfólia produktov, takže buďte v strehu, o ďalších novinkách ohľadom aktualizácií vás budeme informovať. 

*US zariadenia

Hoci Android 4.0 má už nové prepracované používateľské prostredie, HTC aj naďalej plánuje pokračovať vo vývoji svojej vlastnej nadstavby HTC Sense. Ktoré prostredie by ste preferovali, HTC Sense alebo natívne prostredie Androidu Ice Cream Sandwich?

Zdroj: Facebook, androidcommunity.com

7.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+