MojAndroid

Dobrá správa pre všetkých majiteľov smartfónov  HTC Sensation a Sensation XE. Spoločnosť HTC má v nasledujúcich dňoch vydať Beta verziu updatu na Android 4.0 Ice Cream Sandwich, ktorá bude zatiaľ dostupná len pre obmedzený počet beta testerov – v Európe niekoľko stoviek.

Pôvodne sa publikovanie updatu plánovalo až na budúci mesiac, no HTC zvolilo novú stratégiu a ponúkne ho už v blízkej dobe pre skupinku náhodne vybraných šťastlivcov. Ak sa medzi nimi nenájdete nemusíte zúfať. Po sprístupnení aktualizácie je totiž veľmi pravdepodobné, že niekto nahrá ICS zo Sensation alebo Sensation XE na fórum xda-developers, odkiaľ si ho bude môcť stiahnuť každý.Tí, ktorí nedajú dopustiť na root a alternatívne ROMky, môžu krátko na to očakávať plne funkčné buildy s Ice Cream Sandwich. HTC tiež informovalo o tom, že podobné aktualizácie pre obmedzený počet beta testerov plánuje vydávať aj v budúcnosti pre iné modely.

Zdroj: androidguys.com

17.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+