MojAndroid

Napriek tomu, že HTC One X10 nepatrí medzi najočakávanejšie zariadenia tohto roku, stále a stále sa stretávame s jeho únikmi. Paradoxne veľa toho nevieme o pripravovanej vlajkovej lodi HTC, ale o One X10 sa dozvedáme už niekoľko mesiacov a dnes sa na Internet dostal nový reklamný obrázok.

Veľmi známy leaker Evan Blass na svojom Twitteri zdieľal obrázok, ktorý pripomína predajnú prezentáciu.

Z obrázku môžeme prečítať len marketingový jazyk a ten hovorí, že nový HTC One X10 by mal byť štýlový a ponúknuť veľkú kapacitu batérie. Hneď na to evleaks (Evan Blass) odhalil podobizňu nového zariadenia na reálnejšej fotografii.

Predchádzajúce úniky hovorili o celkom slušných špecifikácií. Displej by mal mať veľkosť 5,5 palca s FullHD rozlíšením. Pod kapotou mu bude tikať 8-jadrový MediaTekMT6755V/C procesor s taktom 1,9 GHz. Sekundovať mu bude 3 GB operačná pamäť spolu s 32 GB vnútorným úložiskom.

Na zadnej strane sa umiestnil 16,3 Mpx snímač, ktorý dopĺňa 7,9 Mpx fotoaparát na prednej strane. Snímač odtlačkov prstov nájdeme pod zadným fotoaparátom. Ten najzaujímavejší údaj – veľkosť batérie – momentálne nevieme, ale ako už predajný obrázok naznačil, malo by to byť veľké číslo, teda aspoň na HTC.

Náš tip
HTC One X10 sa objavil na uniknutých fotografiách

Novinka mala byť predstavená už v prvom štvrťroku 2017, ale keďže toto obdobie je už za nami, môžeme len tipovať. Ani nový leak nám nenaznačil dátum predstavenia. Okrem toho, v najbližšom období bude mať HTC ešte veľa práce s predstavením ich novej vlajkovej lode, ktorá sa bude volať HTC U.

Zdroj: Android Authority

13.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+