MojAndroid

Výborná správa pre všetkých majiteľov smartfónu HTC One X sa objavila dnes ráno. HTC dnes totiž začalo s aktualizáciou tohto zariadenia na novšiu verziu operačného systému, ktorá povýši verziu Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich na dlhoočakávaný Android 4.1.1 Jelly Bean. Update by mal byť už čoskoro dostupný pre medzinárodnú verziu HTC One X v Európe, Ázii a v Južnej Afrike. Aktualizuje sa podľa CID čísiel telefónov, ktoré určujú región alebo operátora. Potvrdená je zatiaľ dostupnosť aktualizácie v Indii a v Singapure.

Podľa zdroja blízkeho spoločnosti, bude mať update veľkosť 365MB a bude ho predchádzať menšia 1,6MB aktualizácia. Na stiahnutie Androidu 4.1 Jelly Bean tak radšej použite dátovo neobmedzené pripojenie. Ak vám ešte neprišlo upozornenie na dostupnosť aktualizácie, môžete si ju skontrolovať aj manuálne v nastaveniach telefónu.

Aktualizácia prinesie pre používateľov nové funkcie a vylepšenia Androidu 4.1 Jelly Bean. Bude to napríklad nová notifikačná lišta, galéria, hlasový asistent Google Now alebo tiež projekt Butter, ktorý by mal zlepšiť plynulosť prechodov v používateľskom prostredí. Dostali ste už aktualizáciu na novší Android alebo ešte ju len očakávate?

Aktualizované:

Aktualizácia dorazila už aj na Slovensko.

Zdroj: androidauthority

5.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+