MojAndroid

Zdá sa, že vývojári z dielne spoločnosti HTC majú plné ruky práce s opravami systému najnovšej vlajkovej lode HTC One X. Je to len približne jeden mesiac, ako sme dostali náš redakčný HTC One X do rúk a hneď sa nám aktualizoval.

Možno mnohí z vás, majiteľov HTC One X, ešte nezískali ani ďalšiu aktualizáciu systému, ktorá sa objavila pred dvomi týždňami (1.29.401.7) a už je tu aktualizácia systému, v poradí tretia, s označením 1.29.401.11. Tá sa v našom One X objavila včera večer.

Tak, ako pred dvomi týždňami, ani tentoraz sa nám nepodarilo zistiť, čo aktualizácia opravuje. Jej veľkosť je 14,23 MB a pripravte si na ňu batériu nabitú aspoň na 35 percent a približne 10 minút času. Mnohí majitelia HTC One X sa v poslednom čase sťažovali na jednotlivých fórach na problémy s batériou, iní mali problém s nastaveniami (napríklad pri jase obrazovky sa pri zadaní automatického jasu tento kedykoľvek vypol a nastavenie sa dalo na pôvodnú, predvolenú hodnotu).

Po včerajšom, večernom prekvapení, sa nám zdá, že HTC One X pracuje svižnejšie a problém s nastavením jasu sa zatiaľ neobjavil. Otázkou ostáva, ako sa HTC One X popasuje s multitaskingom, o ktorom sme vás informovali dnes skoro ráno. Pravdepodobne ostáva nateraz jediným riešením odblokovanie bootloadera a nahratie alternatívnej ROM. Prostredie HTC Sense 4.0 je totiž veľmi náročné na využitie RAM a manažment pamäte od spoločnosti HTC je skutočne v mnohých ohľadoch priam agresívny.

Zdroj, foto: MôjAndroid.sk

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
16.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+