MojAndroid

HTC ku svojej najnovšej vlajkovej lodi One X ponúka aj celý rad zaujímavého príslušenstva. V ponuke nenájdete len klasické obaly a kryty na telefón, ale aj ďalšie technologické doplnky, ktoré napríklad umožnia bezdrôtový prenos videa zo smartfónu do monitora či televízora s HDMI vstupom. My si dnes predstavíme niekoľko druhov príslušenstva, ktoré je pre HTC One X na trhu dostupné.

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

HTC One X kryty a obaly

Ako prvé si predstavíme príslušenstvo, ktoré ochráni váš smartfón proti prípadným pádom, poškriabaniu alebo špine. HTC ponúka k X-ku niekoľko druhov obalov a krytov, ktoré sa líšia svojim vyhotovením aj použitými materiálmi.

HTC Hard Shell Case (HC C704)

Hard Shell Case alebo tiež tvrdý kryt, chráni najmä zadnú stranu a boky smartfónu. HTC ponúka tento typ krytu v štyroch rôznych farbách – bielej, oranžovej, sivej a modrej. Kryt sa na telefón dá ľahko namontovať a vďaka jeho minimálnej hrúbke neovplyvňuje komfort ovládania telefónu. Vyrobený je z dierkovaného plastu. Výhodou je, že vďaka minimálnej hrúbke môžete telefón s Hard Shell krytom zapojiť aj do dokovacej stanice bez toho, aby ste  ho museli dávať dole. Cena na sunnysoft.sk: 16,09€.

HTC Hard Shell Case (HC C700 a HC C702)

Iným príslušenstvom, ktoré ochráni HTC One X, je plastový kryt s označením HC C700 s hrúbkou 1mm a tenší HC C702 hrubý len 0,8mm. Dostupný je v dvoch farbách – čírej bielej a fialovej.

Kryt je vyrobený z jedného kusu plastu, ktorý chráni zadnú časť a boky telefónu. Jeho výhodou je minimálna hrúbka, vďaka ktorej vo vrecku nohavíc nepocítite takmer žiadny rozdiel medzi telefón s krytom alebo bez neho. Čo nás však potešilo najviac je to, že v zadnej časti chráni kryt aj šošovku fotoaparátu. Pri položení na stôl alebo iné rovné plochy, tak nedochádza k priamemu styku s ochranným sklíčkom. Cena na sunnysoft.sk: 14,02€.

HTC Hard Shell Case HC-V701

Praktické púzdro, ktoré ochráni celé telo prístroja. Ponúka rovnaké vlastnosti ako HC C700 s tým rozdielom, že prednú stranu chráni odnímateľný kožený klip. Ten už pridáva telefónu na hrúbke a preto musíte počítať aj s tým, že zaberie viac miesta vo vrecku nohavíc. Pridanou hodnotou koženého klipu je to, že zabezpečuje ochranu displeja pred poškriabaním a môžete ho využiť aj ako stojan pri pozeraní videí. Cena na sunnysoft.sk: 18,04€.

HTC puzdro Slip case PO S650

Púzdro so špeciálnym vyťahovacím mechanizmom, vďaka ktorému telefón ľahko vytiahnete. Slip case ochráni celé telo telefónu a špeciálny povrch vnútornej strany púzdra zároveň dopomôže k tomu, aby váš displej bol čistejší. Cena na sunnysoft.sk: 13,90€.

Tento článok je rozdelený na niekoľko častí: 

21.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+