MojAndroid

Spoločnosť HTC oznámila, že už počas mesiaca október sa začne šíriť najnovšia aktualizácia Androidu 4.1 Jelly Bean pre zariadenia HTC One X, HTC One S a HTC One XL.  Okrem nového softvéru operačného systému získajú menované telefóny aj nové prostredie Sense 4.x, ktoré bude súčasťou aktualizácie a bude obsahovať niekoľko noviniek. Pre zariadenia HTC One XL bude aktualizácia dostupná v priebehu mesiacov november a december.

Súčasťou aktualizácie budú také aplikácie ako HTC Watch 2, ktoré bude združovať služby ako YouTube a ESPN. Je to nová služba spoločnosti HTC, ktorá má zabezpečiť streamovacie služby v jednej aplikácii.

Taktiež sa dočkáme rozšírenej verzie Galerie fotografií, ktorá bude zastrešovať také služby ako Facebook, Dropbox, Picasa, Flickr. Rozšírenie neobíde ani fotoaparát, ktorý počas práce bude ukazovať veľkosť zostávajúceho priestoru pre fotografie.

Samozrejmosťou budú ďalšie vylepšenia a zmeny používateľského prostredia Sense 4.x, ktoré majú pripraviť zariadenia na cloudové služby poskytujúce spoločnosťou HTC, napríklad rýchle nastavenie zariadenia pomocou rozhrania na webe.

Aktualizáciu budeme pravidelne kontrolovať a v prípade jej objavenia sa vás budeme ihneď informovať o novinkách a jej objavení sa.

Zdroj, foto: MôjAndroid.sk, AndroidCommunity

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+