MojAndroid

Aj keď mnohí z vás nemajú radi dohady, z mnohých zdrojov sa objavujú správy, že výroba v Tchaj-wanskom závode TSMC na výrobu procesorov Snapdragon od spoločnosti Qualcomm sa v posledných troch týždňoch úplne zastavila. Údajne je to spôsobené technickými problémami samotného procesora.

Medzi zariadenia, ktoré majú niesť tento špeciálny kúsok od spoločnosti Qualcomm patrí napríklad HTC One XHTC One S, ako aj Asus PadFonePanasonic Eluga Power.

Všetko okolo dodržania termínov dodania týchto zariadení na trh sú však len špekulácie. A je otázne, či vôbec zdržanie vo výrobe bude mať vplyv na dodanie týchto zariadení na trh. Trojtýždňová prestávka vo výrobe by sa však mohla na niektorých termínoch odzrkadliť.

Zdroj: semiaccurate.com Foto: Qualcomm

10.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+