MojAndroid

Včera sme vám  priniesli jednoduchý návod, ako pridať na svoju uzamknutú obrazovku odkazy na svoje obľúbené aplikácie na telefóne Samsung Galaxy S3. Tie môžete tak jednoducho a rýchlo spúšťať priamo z lock screenu. Táto funkcia je však v HTC Sense dostupná v trochu inej forme. Na plochu si tak nemôžete pridať ľubovoľné aplikácie, resp. môžete, ale budú rovnaké ako v spodnej lište launchera HTC Sense. Podobnú funkciu ponúka aj séria HTC One, čiže novinky One X, One S a One V a všetky zariadenia s HTC Sense 4.0. Postup je jednoduchý.

1. V launcheri prostredia HTC Sense 4.0 v spodnej lište si vyberte odkaz, ktorý chcete zmeniť a potiahnite ho na plochu alebo ho odstráňte presunutím nad objavené pole “Odstrániť” v hornej časti obrazovky.

2. Otvorte zoznam aplikácií, vyberte si požadovanú aplikáciu a podržaním prsta ju pretiahnite do spodnej lišty, na miesto kde ste uvolnili miesto.

3. Aplikáciu môžete na plochu pridať aj podržaním prsta na voľnej časti obrazovky. Objaví sa editovací nástroj pre plochu, odkiaľ môžete pridať aplikáciu jednoduchým ťuknutím. Ikonu aplikácie následne z plochy premiestnite do spodnej lišty.

4. Odkaz pridaný do spodnej lišty sa teraz bude objavovať aj na uzamknutej obrazovke

9.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+