MojAndroid

Všetci majitelia smartfónov netrpezlivo čakajú aktualizáciu na najnovšiu verziu Androidu. Samozrejme nie každému sa takéto čakanie vyplatí, to však nebude prípad majiteľov vlajkovej lode spoločnosti HTC. Smartfón HTC One X má totiž dostať aktualizáciu na najnovšiu verziu Google OS, Android 4.1 Jelly Bean, už v priebehu októbra. Informoval o tom zahraničný portál Modacco.

Zatiaľ nepoznáme presnejší dátum dostupnosti tohto updatu a ani podrobnosti o tom, čo prinesie. Už teraz však môžeme s určitosťou tvrdiť, že ponúkne novšiu verziu prostredia HTC Sense 4.5 a samozrejme vylepšenia a funkcie Androidu 4.1 Jelly Bean. Update by do konca roka mohli dostať aj ostatné telefóny One série, ako HTC One S či One XL. Pripravovaná novinka, HTC One X+ bude údajne predstavená tiež na budúci mesiac a mala by fungovať už s najnovšou verziou Google OS.

21.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+