MojAndroid

HTC One X je na pultoch obchodov len krátku dobu a už dostáva svoju prvú OTA aktualizáciu, ktorá upgraduje firmware z číselným označením 1.26 na 1.28.401.9. Tento by mal priniesť opravu chybnej správy napájania a zvýšiť tak životnosť chodu zariadenia na batériu až o 20%. Okrem toho update opravuje aj veľa chýb, ktoré používateľom znepríjemňovali používanie telefónu. Patrili k nim najmä problémy s preblikávaním displeja, zamŕzajúce widgety, prostredie Sense alebo aj lagovanie v hrách určených pre Tegra 3 zariadenia. Nový firmware tiež pridáva lepší algoritmus pre riadenie podsvietenia displeja a zvyšuje výkon.

Aktualizácia má 30MB a jej dostupnosť môžete skontrolovať aj priamo v nastaveniach v položke s informáciami o telefóne. Na nami testovanom HTC One X sme už aktualizáciu obdržali. Ako ste na tom vy?

Zdroj: XDAdevelopers, androidandme.com

18.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+