MojAndroid

Je to už niekoľko týždňov, čo je novinka od spoločnosti HTC, One X, dostupná už aj v Európe a na Slovensku a v Českej republike. Aj my v redakcii MôjAndroid.sk pripravujeme pre vás podrobný, používateľský test a recenziu HTC One X v praxi. Málokto sa však asi odváži, najmä v domácich podmienkach, na to, čo sa podarilo redakcii HTCPedia.com.

Novinku od spoločnosti HTC – One X – podrobili redaktori tejto redakcie naozaj zaujímavému, náročnému a tak trošku šialenému testu, keď vyskúšali odolnosť HTC One X pri pádoch, respektíve „zúrivých hodeniach o zem“. Otestovaná bola aj obrazovka, kedy po dopade priamo na plochu, napriek rozbitiu skla, dotykový displej stále fungoval.

Pri spomalených záberoch, spomalenom zvuku, budiacom mierne zdesenie, a pohľade na náš redakčný smartfón HTC One X, nám skutočne pri týchto záberoch zvieralo nielen hrdlo, ale aj srdce. Vychutnajte si teda nasledujúce video a potešte sa pri pohľade na ničenie horúcej novinky HTC One X v nasledújúcom videu redaktorov portálu HTCPedia.com.

Zdroj,foto: Phandroid.com, Video: HTCPedia.com, YouTube.com

21.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+