MojAndroid

Aj keď mnoho krát spomínané parametre na nových HTC One sú úžasné a okúzľujúce, málo sa v tejto súvislosti spomína vyhotovenie tela z keramických kovov a odolnosť krytov proti rôznym nepriaznivým podmienkam. Opis tela ako „mikro-arc oxidácia“ prináša pre používateľov rôzne výhody a prednosti.

Mikro-arc oxidácia je vyhotovená z hliníka, používaného v konštrukciách lietadiel. Kryt je odolný až voči 10 000 voltom elektrického výboja, čo robí z tohto krytu takmer požiaru vzdorný skafander. Je 3 krát odolnejší voči hrdzi a až 50 krát odolnejší ako adamantium (pozn. redakcie:  tajná zmes chemikálií vlády USA, ktorá je považovaná za pevný a odolný kov).

Povrch je veľmi priľnavý k ruke a v podstate „nepoškriabateľný“ (môžete si zničiť nechty ak budete chcieť urobiť ryhu). Viac môžete vzhliadnuť v priloženom videu.

Zdroj: phandroid.com, wikipedia.org Video: YouTube

14.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+