MojAndroid

Nová vlajková loď spoločnosti HTC sa vďaka svojmu výkonnému hardvéru a dizajnu z prémiových materiálov, teší veľkému záujmu nielen zo strany používateľov, ale aj vývojárov. Na stránkach populárneho fóra XDA Developers bol zverejnený nový “all-in-one” nástroj, ktorý vám umožní odomknúť bootloader, rootnuť zariadenie, nainštalovať custom recovery, ako ClockworkMod alebo TWRP a mnoho iného. Autor nástroja vystupuje na fórach pod prezývkou hasoon2000.

HTC One root, recovery, bootloader

Na obrázku vyššie môžete vidieť screenshot aplikácie, ktorý vám dá veľmi dobrý podľad na to, čo všetko dokáže. Okrem spomínaných funkcií môžete vykonávať sériu príkazov, ako bootovať do recovery, zmazať cache, reštartovať zariadenie a iné. Ponúka aj sériu užitočných odkazov alebo možnosť flashnúť kernel. Aplikácia sa vďaka svojej jednoduchosti hodí aj pre začiatočníkov, ktorí chcú využiť plný potenciál svojho nového zariadenia. Odkaz na stiahnutie nájdete v pôvodnom príspevku na XDA, kliknutím na tento odkaz.

22.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+